Keresés

Nem bizonyult könnyű ellenfélnek az UVSE utánpótlás csapataink számára

Fiú Országos Serdülő / Ifjúsági A2 bajnokság

Alapszakasz - Nyugat - 1. csoport - 3. forduló

A bajnokság harmadik fordulójában az UVSE vendégeként szálltak vízbe serdülő és ifi csapataink. Az újpesti együttes nem bizonyult könnyű ellenfélnek, és megtalálta azt a bizonyos rést a pajzson, ami a végeredményben is tükröződött. Császár György csapatai legközelebb három hét múlva ugranak vízbe bajnoki mérkőzésen, így elegendő ideje lesz fiataljainknak, hogy maguk mögött hagyva az UVSE elleni találkozókat, új lendülettel vágjanak neki a következő megmérettetésnek.

Frank Dániel (1)

"Nagyon nehéz mit mondani két ilyen meccs után. Mindkét meccsen ugyanabba a hibába estünk. Minden egyes támadásunkból lefordult az ellenfél és nagyon jó arányban értékesítették ezeket. Úgy gondolom, hogy a két csapat között nincs ekkora különbség egyik korosztályban sem. Az elmúlt héten mindkét csapatnál több betegség is nehezítette a mérkőzésre való felkészülést, ennek ellenére mégsem fizikálisan maradtunk alul, hanem fejben. Három hetünk van felkészülni a következő mérkőzésre, ami a mai teljesítmények tükrében nem is olyan sok. Remélhetőleg addigra tudunk annyit fejlődni, hogy hasonló hibákat ne kövessünk el többet." - értékelte csapatai teljesítményét Császár György.

Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport

Császár György csapataihoz hasonlóan, Gyermek csapatunk is az UVSE-vel mérkőzött meg a bajnokság harmadik fordulójában. A találkozó előzetesen sem ígérkezett könnyű falatnak, lévén az újpesti gárda a csoport egyik legerősebb csapata. Fekete Dávid fiataljai, edzőjük utasításaira figyelve megtették a tőlük telhetőt, de ez az erős ellenféllel szemben ezen a napon sajnos kevésnek bizonyult, így az UVSE otthon tartotta a 3 pontot.

UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - III. kerületi TVE

14-1 (3-0,5-1,3-0,3-0)

Gömöri Kristóf (1)

"A harmadik fordulóban az UVSE csapatához látogattunk. Talán a csoportunk egyik legerősebb csapata, tudtuk, hogy nagyon gyorsak és pörgős játékot játszanak. Azt kértem a gyerekektől, hogy ne adjunk könnyű gólokat, ne forduljanak le minket, hanem 6-6 elleni játékban kényszerüljenek gólszerzésre. Ezt a részét meg is oldottuk. A negyedenként kapott 3 góllal nem volt probléma, viszont elől a támadásokban a helyzetekkel nem tudtunk élni. Ezen dolgoznunk kell, hogy tudjunk meccseket nyerni!" - értékelte a látottakat Fekete Dávid.