top of page
Keresés

CAOLA SC Sopron - III. kerületi TVE - helyszíni, online tudósítás

Az év utolsó bajnoki mérkőzésén lép pályára csapatunk, a CAOLA SC Sopron vendégeként, a tavaszi szezonból előre hozott találkozót a helyszínről tudósítjuk. Cikkünk folyamatosan frissül, lejjebb görgetve megtalálható a két együttes egymás elleni statisztikája, illetve az idei bajnokságban eddig lejátszott mérkőzéseik eredményei is. Hajrá Kerület!

Itt a vége!!! 3-1-re vertük a Sopront, így győzelemmel zárjuk az évet! A maroknyi kék-fehér tábornak ezúttal is köszönjük, hogy a hideg és a távolság ellenére is a helyszínen buzdította a csapatot! Szép volt Fiúk!
90 +4. perc - Lapu ellen szabálytalankodtak a hazaiak, szabadrúgás 30 méterről a soproni kaputól.
90 +3. perc - Barczi előtt adódott hatalmas lehetőség az ötös vonalában, a soproni kapus bravúrral védeni tudott.
90 +2. perc - Kapronczai esett el furcsa körülmények között a soproni 16-os előterében, a játékvezető nem látott szabálytalanságot.
90. perc - 5 percet hosszabbít a játékvezető...
89. perc - kellett mondani! Kapronczai beadásából a frissen beállt Zámbó volt eredményes, egy ellentámadásból növeljük előnyünket! 1-3!!
88. perc - nagyon nyom mindkét gárda, lüktet a meccs, de komoly helyzetek egyelőre nem alakultak ki egyik kapu előtt sem.
87. perc - Harmati Tamás is reagál a soproni változtatásokra, Zámbó Márton érkezik Pálvölgyi Patrik helyett.
86. perc - újabb soproni csere, a gólszerző Sipőcz helyére Bokán érkezik.
84. perc - cseréltek a hazaiak is, Kalász és Bokor jöttek le, Ignácz és Szabados váltotta őket.
83. perc - kettőt cserélünk: Kapronczai és Bartos állnak be, Kulcsár és Cseszneki jönnek le.
82. perc - Buda Péter szerzett labdát nagyszerűen, Barczit indította, beadásába egy hazai védő ért bele, szöglettel jöhetünk.
80. perc - Kulcsár Dávid kapott sárga lapott szabálytalanságért. Előtte Lapu Andor veszélyes beadásáról maradt le centikkel Marques-Airosa Patrik.
79. perc - Barczinak rúgnak megint oda, szabadrúgással jöhetünk a soproni térfélről.
77. perc - most beszorulunk, kicsit. A kelleténél több a hiba a játékunkban, eladjuk a labdát, az utolsó passzokba hiba csúszik.
75. perc - feldobta a gól a hazaiakat. Közben Hajagos ront el egy kirúgást, soproni dobás a térfelünkön.
73. perc - a soproni gólszerző idő közben egy sárga lapot is szerzett, Erdeivel szemben volt szabálytalan.
71. perc - közben szépít a Sopron, labdavesztést követően Sipőcz talált be Hajagos kapujába.
70. perc - Török Lászlóval szemben szabálytalankodnak, mégis dobással jöhetünk. Furcsa ítéletek azért akadnak...
69. perc - cserél Harmati Tamás: Vankó sérülés miatt nem tudja folytatni és Kaszás Gábor is lejön. Lapu Andor és Marques-Airosa Patrik állnak be.
68. perc - átrobogott a Sopron a térfelünkön, Papp felszabadítása nagyon kellett, hazai dobás.
66. perc - Kalász rúgott oda Pálvölgyinek, sárga lap a jutalma, szabadrúgással jöhetünk.
64. perc - Török egy labdaszerzés után indította volna Barczit, a hazai védők bedobásra mentettek.
62. perc - már a soproni térfélen a labda, bedobással jöhetünk, Pálvölgyi szerzett labdát szépen.
61. perc - hazai szöglet.
59. perc - Barczi Dávid magabiztosan lőtt a kapuba, 0-2!
58. perc - büntetőt kapunk! Erdeit sodorták el a 16-oson belül, jogos a büntető!
57. perc - veszélyes szituáció a kapunk előtt, a szöglet után Végh lőtt fölé, a kirúgás után viszont az ellentámadásból Barczi veszélyeztetett, szépen védett a soproni kapus.
56. perc - soproni szöglet.
55. perc - Barczi Dávid kapott sárga lapot, taktikai szabálytalanság miatt. Közben csere a hazaiaknál, Kocsis helyére Fendrik állt be.
54. perc - Kulcsár szerelt nagyszerűen, kellett a rutin, mert a soproni támadó egyedül tört kapura.
53. perc - Barczinak rúgtak oda, ráadásul a soproni játékos kézzel ért a labdához.....bedobással jövünk.
51. perc - Barczi húzta meg a bal oldalon, az alapvonal mellett befelé játszotta meg a labdát, a soproni kapus azonban jól avatkozott közbe és felszedte a labdtát.
50. perc - bedobással jövünk a soproni 16-os vonalában.
48. perc - Cseszneki megmozdulását látta szabálytalannak a játékvezető, a Soppron saját térfeléről jöhet szabadrúgással.
46. perc - rögtön egy szép labdaszerzés az ellenfél téfelén, Cseszneki ívelte kicsit hosszabban a labdát, Barczi elől szedte fel a soproni kapus.
46. perc - folytatódik a mérkőzés, a Juhász Dávid játékvezető sípszavára kezdetét veszi a 2. félidő. Cseréltek a hazaiak, Baumgartner helyére Végh érkezett.
45 +2. perc - Vankó szabadrúgását fogja a kapus, ez a vége az első félidőnek. 1-0-s előnnyel mehetünk a szünetre.
45. perc - lejárt a rendes játékidő, a bíró egy percet hosszabbított, Vankóval szeben szabálytalankodnak, veszélyes helyről jöhetünk szabadrúgással.
44. perc - folyamatosan a soproni térfélen a labda, ezúttal Kulcsár szerzett szépen labdát, Barczi elől mentett a soproni védelem.
42. perc - nagyszerű labdakihozatallal jövünk ki saját térfelünkről, Kaszás indította Barczit a partjelző lest jelzett.
40. perc - Pálvölgyit buktatták a soproni kaputól 25 méterre, szabadrúgással jöhetünk. A beívelés után lest jelezett a partjelző, szabadrúgással jöhet a Sopron.
39. perc - Barczi és Kaszás játszottak össze, egy soproni láb bele tudott kapni a passzba, bedobás nekünk.
37. perc - Vankó szerzett labdát erőszakosan a hazai 16-os vonalában, majd Pálvölgyihez passzolt, aki 18-ról szúrta rá, a labda fölé szállt.
36. perc - Barczi tartotta meg szépen a labdát a félpályán, Buda passza után. Szabálytalankodtak vele szemben, újabb szabadrúgás.
34. perc - Barczi elől tisztázott a soproni védő a hazai térfél bal oldalán, bedobással jövünk.
32. perc - Török újabb erőszakos labdaszerzése, a soproni játékos csak szabálytalanság árán tudta visszaszerezni a labdát. Szabadrúgással jöhetünk saját térfelünkről.
31. perc - szép szögletvariáció, Barczi beadása a jobb oldalról éppen csak elkerülte Erdei fejét.
30. perc - mezőnyben zajlik most az elmúlt percekben a játék, szépen tartjuk a labdát, ha kell hátrapasszokkal próbáljuk kihúzni a soproni védelmet.
28. perc - Szabó fordult bele Erdeibe, a soproni játékos a földön maradt, a játékvezető szabadrúgást ítélt a hazaiaknak.
27. perc - az eddigi legkomolyabb hazai helyzet, egy jobb oldali beadásra Sipőcz érkezett jól, egyből tüzelt, a labda. a kapufát érintve hagyta el a játékteret.
25. perc - Török szerzett szépen labdát saját térfelünkön, ráadásul szabálytalanság történt vele szemben, szabadrúgással jöhetünk.
24. perc - Barczi passzolt Vankóhoz a 16-os bal oldalánál, támadónk éles szögből leadott lövését védte Acsádi kapus. Szép akció volt!
23. perc - lesgyanús szituáció, a partjelző nem jelzett, hazai szöglet. Barczi közben visszaállt.
21. perc - Barczit kell ápolni, a térdét fájlalja csapatkapitányunk. Amúgy kirúgással jöhetünk egy soproni akciót követően.
20. perc - magasan feltoljuk a védekezésünket, ez egyelőre látszólag nem fekszik a hazaiaknak.
18. perc - Újabb Barczi indítás Vankó felé, ezúttal a hazai védők tisztázni tudtak, bedobással jövünk.
17. perc - folyamatosan nyomunk, minden passzra odaérnek a játékosok, nem hagyunk teret a hazaiaknak a kibontakozásra.
15. perc - GÓL!! 0-1, gólszerző Vankó Imre!

Barczi Dávid adott be a 16-os széléről, Vankó nagyszerűen érkezett a rövidre és csúsztatott fejesével becsapta a hazai kapust. 0-1! Hajrá Kerület!

14. perc - Hajagos védett nagyot, a Sopron először jutott el a kapunkig, veszélyes szituáció volt.
13. perc - Kulcsár volt szabálytalan, soproni szabadrúgás a félpályához közel.
11. perc - Bal oldalon most mi vezetünk támadást, Buda Péter húzta meg, a passz nem jutott el középre, hazai kirúgás következik.
9. perc - Jobb oldalon vezet támadást a Sopron, az utolsó passz hosszú lett, kirúgással jöhetünk.
8. perc - Pálvölgyi indította Barczit, a hazai védők bedobásra mentettek a jobb oldalon.
7. perc- először jutott át a Sopron a térfelünkre, de a hazai támadás nem jelentett gondot védelmünknek.
5. perc - Beszorulnak a hazaiak, tartjuk a labdát az ellenfél térfelén, folyamatosan hangzik a "nyomás" utasítás a kispadról.
3. perc - Pálvölgyi szerzett erőszakosan labdát a középpályán, Budát indította, egy hazai védő még időben érkezett, bedobással jövünk.
2. perc - ezúttal is hallani a Hajrá Kerület rigmust, a vendéglelátó ezúttal sem üres!
1. perc - ebben a pillanatban Juhász Dávid útjára engedi a találkozót! Hajrá Kerület!

A 61. életévében elhunyt Dr. Dénes András sportújságíró előtt tisztelegve a mérkőzés 1 perces gyászszünettel veszi kezdetét.

KEZDŐCSAPATOK

CAOLA SC Sopron

Bücs Zsolt (legutóbbi fordulóban eltiltását töltötte) egy helyen változtatott a 16. fordulóban a Kelen elleni győztes meccsen (1-2) pályára küldött kezdőcsapatán:

Kezdőcsapat: Acsádi B., Bokor B., Kocsis B., Baumgartner B., Sipőcz B., Kalász M., Csonka B., Balogh F., Kocsis Á., Auer Á., Szabó T.

Cserék: Luisser M., Szabados A., Szalka M., Bokán Zs., Fendrik I., Honfi B., Ignácz M., Borsetzki M., Rátkai Zs., Végh K., Schmaler M., Németh E., Borsetzki M.

III. kerületi TVE

Harmati Tamás mindössze egy helyen változtatott a legutóbb Balatonfüreden pályára küldött kezdőcsapatához képest, Erdei Gábor leöltve eltiltását, visszakerült a védelem közepére:

Kezdőcsapat: Hajagos T., Kaszás G., Papp M., Cseszneki R., Erdei G., Pálvölgyi P., Vankó I., Török L., Buda P., Barczi D., Kulcsár D.

Cserék: Tímár B., Bartos J., Zámbó M., Lapu A., Kapronczai G., Kósa M., Marques-Airosa P., Kósa M.

Játékvezetői hármas:

Juhász Dávid (játékvezető), Ifj. Imrő János, Frank Viktor (partjelzők)

A két csapat eddig eredménye a bajnokság során

CAOLA SC Sopron - 8. helyezés - 5-5-6 (legutóbbi öt mérkőzésén: d-v-d-d-gy)

III. kerületi TVE - 4. helyezés - 9-4-3 (legutóbbi öt mérkőzésén: v-v-gy-d-v)

- legutóbbi mérkőzésünkön Balatonfüreden a 14. fordulóból elmaradt bajnokinkat pótoltuk. A füredi találkozón Barczi Dávid duplájával és Lapu Andor góljával 3-1 arányban vertük a hazaiakat.

Egymás elleni statisztika

A magyarfutball.hu statisztikájára támaszkodva eddig összesen hétszer találkoztunk eddig a Sopronnal, a korábbi kupagyőztes MATÁV SC Sopron ellen egy döntetlent és két vereséget számlálunk, míg a CAOLA SC Sopron ellen már jobb a statisztikánk, egy győzelem mellett két döntetlent értünk el, legutóbb a mostani szezon második fordulójában.

Ezt mondta vezetőedzőnk, Harmati Tamás az ellenfélről:

„A második fordulóban találkoztunk velük, egy hazai vereséggel érkeztek Óbudára, de már akkor is lehetett látni, hogy van bennük fantázia. Fiatalok, nagy munkabírással, jó tempóval, jó szellemiséggel rendelkeznek, úgyhogy én biztos voltam benne, hogy jók lesznek a bajnokság folyamán és ezt igazolták is. A legutóbbi mérkőzéseiken a legjobb csapatokkal is képesek voltak kifejezetten jó meccseket játszani, sőt pontot is szereztek ellenük, úgyhogy nagyon nehéz utolsó fordulós összecsapásnak nézünk elébe”